Úvodní stránka Reference Reference Naši partneři Kontakty
 
 
06/07
2017
výcviková mise za velkou...
Právě jsme se vrátili z naší poslední, skoro měs... číst více

SMG neodkladná péče tccc krizová komunikace odvrácení bezprostředního násilí vyjednavač střelba z pistole TRA ESP Products krizové varianty CQB shromažďování informací teleskopický obušek první pomoc zakonzervování situace MOUT střelecké kurzy ochrana osob close quarter battle ESP tactical combat casualty care taktický výcvik Tactical Rescue Academy MŠMT střelba z brokovnice

Kurzy a výcviky - Střelecké kurzy


Veškerý střelecký výcvik je zde koncipován s ohledem na dlouhodobé poznatky a nejmodernější výcvikové trendy reálné střelecké přípravy. Je určen především pro instruktory ozbrojených složek, kteří mají vést své chovance k co nejefektivnějšímu a nejbezpečnějšímu používání zbraně ke služebnímu užití.

Jedná se o komplexní střelecko-taktické bloky, využívající nejnovější světové instruktorské postupy. Po počáteční teorií a prvotním seznámením s technikami následuje suchý trénink a drilový nácvik. Nakonec program přechází do fáze integrace – získávání potřebných reakcí a prověřování dostatečného zautomatizování naučených postupů formou co nejreálnějších modelových situací. Vše je prokládáno přednáškami, kombinovanými s mnoha praktickými ukázkami.

Vyučující instruktoři zde čerpají ze svých domácích i mezinárodních zkušeností, jakož i mnoha let vedení speciální přípravy pro různé oficiální ozbrojené složky ČR.

 
Mapa stránek SW&TT | TacticalTraining.cz na Facebooku - externí odkaz english version